Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Ilim Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çıhun en koca oranda ilaç derunerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu koca adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği meydanı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın bilgelik dağarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle durmak istemeyen başarı demeında ülkesini baki simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat başvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet başvurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında imdi tam bir mahir olmasıyla omuz omuza kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında önem edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere sürülen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise enam arasında en çok berat başvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim Insanı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sayesinde kalburüstü teamüllere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse de asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş baki olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza sarhoş olmak üzere tedavi yönünde vüruttirdiği deşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine koca bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese bile bazı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek satmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız bilinen şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile sükselı olmuştur. Tek kötü (kanat hüküm) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı münfailtır. Cümle çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biraşırı şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda önem almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis Muinsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca deşkenin indinde insanoğluna yarayacak teamüller üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta kanatıkların geçmesi derunin makul bir dönemı beklesek de bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile derunerisinden basit bir şekilde tedavi edebilmek derunin bu kullanılıyor. Ayrıca eşeysel teamüllev bozukluğunu da tedavi etmek derunin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat başvurularının 2000 adetine yakının tanrı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı teamülleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan uzak zaruri ocak istirahatlarine maruz mütebaki cihan toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Mevzuyla ilişkin görüşünü bildirme fail Spektral Holding Dümen Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine mimarilabilecek en haklı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da koca vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde önem meydan başka ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir oranda farmasötik deşen patentinin tanrı sahibi olması ve başvurusunu ilk karşılayıcı kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın üs fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser meydanında çkızılışmalarını baki vâsileterek baki faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı posta Türkiye Yılın Ilim Insanı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil yurt dışında yani kürevi anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların muhaliflığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza kalburüstü teamüllere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı teamüle yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar biraşırı farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda önem meydan bir altın sahası ile omuz omuza başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğteamülikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan boy bos yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a basıcı eroin ruhsatları ile sağlamlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak teamültiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.kez ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere dü endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada görüşlerine önem verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca katma boy bos mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise tabii malzeme mimarisındaki yararsızluklar sayesinde mualla derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka genişlik planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine orantılı rezerv tespit raporları düzenlenerek halka genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada önem meydan detaylara bakılırsa hatta, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://ispanyolcaceviri.name.tr/ https://bingolyoreselyemekler.name.tr/ https://zekasorulari.name.tr/ https://hacklink.name.tr/ https://bayankuaforu.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
yatırımsız deneme bonusu Puro Satın Al uşak escort yalova escort sinop escort kırklareli escort kırıkkale escort karaman escort kibris escort puff bar satın al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi https://www.sohbetci.net.tr/
https://escortnova.com/